Prej 24 orësh Shqipëria është përfshirë nga i ftohti polar, ku temperaturat anë zbritur disa grad nën zero.

Ndërkohë që edhe në orët në vijim pritet një rënie e ndjeshme e tyre.

Advertisements

Parashikohet që gjatë orëve të ardhshme temperaturat të bien deri në 13 gradë celcius në zonat malore të vendit.

Temperaturat e ulëta do na shoqërojnë deri ditën e premte, ndërsa të shtunën dhe të dielën pitet një përmirësim i ndjeshëm sa i përket vlerave minimale.

Advertisements

Artikulli paraprakNdryshime të mëdha në Big Brother Albania, tre hyrje të reja do të “pushtojnë” shtëpinë
Artikulli tjetërTërmetet e fuqishme në Turqi! Gjeologu tregon nëse mund të preket Shqipëria: Ja kur rrezikohemi…