Dashi
Së fundmi jeni ndjerë i stresuar dhe madje herë pas here i dëshpëruar. Mos ndoshta trupi po ju tregon se ka nevojë për pushim? Mësoni të dëgjoni nevojat e fizikut.

Demi
Kohëve të fundit doni të bëni gjithçka sipas planit. Mos harroni se jo gjithmonë gjërat ecin në këtë mënyrë ndaj përpiquni të jeni më i shkujdesur në këtë drejtim.

Advertisements

Binjaket
Lini pak pas dore çështjet e dashurisë dhe përqëndrohuni më shumë te paratë. Rrezikoni të shpenzoni më shumë nga sa keni buxhetin duke bërë që të merrni borxh.

Gaforrja
Me kurajo do të mund të kaloni edhe ato momente të vështira që ju dalin në punë. Mbështetja e një personi do të jetë vendimtare.

Advertisements

Luani
Gjatë kësaj periudhe yjet ju favorizojnë për të gjetur një vend të ri pune. Nëse keni aplikuar shanset jane që të keni sukses. Në dashuri gjërat janë në vend numëro.

Virgjeresha
Ka ardhur momenti që të hiqni barrë nga vetja. Mos e lodhni veten me gjëra për të cilen nuk vlerësoheni si duhet. Te tjeret do të nisin të kuptojne se kush je ti.

Advertisements

Peshorja
Nëse nuk jeni i bindur për suksesin e një projekti, mos e nisni atë. Yjet nuk ju favorizojnë veçanërisht në transaksione financiare.

Akrepi
Nëse jeni duke planifikuar një udhëtim, mundësitë janë që planet të mos realizohen. Një pengesë mund t’ju dale papritur dhe t’ju prishë çdo parashikim.

Shigjetari
Përpara se ta drejtoni gishtin ndaj një miku apo aleati, përpiquni të analizoni të gjitha rrethanat. Nuk është të lëshoni akuza pa fakte.

Bricjapi
Një lidhje dashurie po nuk ecën me ritmet e duhura. Ndoshta problemet në punë ju pengojnë qe të kaloni më shumë me partnerin.

Ujori
Tregoni shume kujdes me një çështje ligjore. Nëse nuk e ndiqni nga afër gjasat janë që të përfshiheni në probleme edhe më të mëdha.

Peshqit
Keni nevojë për ndryshim si në aspektin profesional ashtu edhe romantik. Duhet të lëvizni. Mos qëndroni në një vend deri sa këto ndryshime të ndodhin.

Artikulli paraprakZarfi i kuq i dha mundësinë të dërgonte tre banorë në nominim, ja cilët zgjodhi Olta!
Artikulli tjetërAdoleshenti shqiptar futet në arkivol për të shkuar drejt Britanisë/ Rrëfimi në gjyq: Pagova 9 mijë paund