Reperi Getoar Selimi është një ndër reperët të cilët nuk preferon të japë intervista dhe ato që ka dhënë janë të pakta.

Së fundmi ai ka qenë i ftuar në emisionin e kunatës së tij, Luana Vjollcës ku dhe u vu përballë një loje me kolegun e tij, MC Kresha.

Advertisements

Dy reperët janë vendosur përballë një sfidë përsa i përket prindërimit, duke qenë se tashmë të dy janë prindër.

Një ndër pyetjet që ju bë Getit ishte: Cili ka qenë mendimi i parë kur ke marrë Marget në krahë? Për herë të parë Geti ka treguar se teksa Marget po lindte ai ka zbuluar për një sëmundje të tijën të rëndë.

Advertisements

Geti ka rrëfyer se në momentin që ka marrë vajzën në krahë ka harruar gjithçka dhe ka menduar që çdo gjë do të shkojë mirë.

Më tej ai tha se tani është në gjendje të mirë shëndetësore dhe gjithçka ka kaluar.

Advertisements

Artikulli paraprakMësojeni tani! Ja tre arsye se përse humori është çelësi i suksesit në vend të punës
Artikulli tjetërHorror e tmerr! Mes flakës e tymit, pas tërmetit shpërthen tubacioni i gazit natyror në Turqi