Dashi

Do të keni një fundjavë pozitive dhe produktive. Problemet e së shkuarës do të kthehen, por në një këndvështrim më pozitiv. Jeni shumë të vendosur në dëshirën për të kapërcyer çdo vështirësi që ju del përpara.

Advertisements

Demi

Po kaloni një fazë të vështirë përsa i përket marrëdhënieve me të tjerët dhe në familje. Duhet të përmbaheni sepse kjo do të zgjasë ende deri në mes të muajit, pastaj era do të kthehet.

Advertisements

Binjakët

Gjatë orëve të ardhshme nuk duhet të nënvlerësoni marrëdhëniet shoqërore, ato mund të bëhen një referencë e shkëlqyer në të ardhmen. Deri të shtunën, mbajeni durimin dhe mos u mbingarkoni.

Advertisements

Gaforrja

Kjo është një fundjavë e mrekullueshme për ju për të diskutuar çështjet familjare dhe për të adresuar çështjet e së kaluarës. Gjatë së dielës disa prej jush do të ndihen të lodhur dhe do të ketë rënie të humorit.

Luani

Shërim i ngadalshëm gjatë fundjavës. Nuk ju pëlqeu shumë fillimi i muajit dhe u përballët me momente polemikash të rënda… Ndiheni të shfrytëzuar, por duhet të jeni të durueshëm dhe të mos dorëzoheni pas goditjeve me kokë.

Virgjëresha

Jeni në një periudhë shumë me fat dhe mund të bëni shumë. Thuaj mjaft për një histori të rëndësishme që nuk funksionon më, ose për një situatë pune që nuk ju ka kënaqur për disa kohë.

Peshorja

Është në opozitë, keni nevojë për siguri në këtë periudhë të jetës suaj. Për sa i përket punës, jeni pak të lodhur, vlerësimi i kolegëve apo shefave tuaj po ulet në mënyrë dramatike. Mundohuni të shkoni përtej këtyre tensioneve.

Akrepi

Jeni duke bërë shumë në këtë periudhë, një jetë frenetike dhe për rrjedhojë agjitacion pa fund… Shikoni nga e ardhmja, një fazë më pozitive do të fillojë nga data 20. të muajit, ndërsa 15 ditët e para të marsit do të jenë vërtet vendimtare.

Shigjetari

Gjatë orëve të ardhshme disa eksperimente në punë mund të jenë të suksesshme. Në planin profesional, ata që kanë ndryshuar do të përjetojnë një fazë shumë pozitive. Në pjesën e dytë të vitit do të konfirmoni gjithçka që dukej e pamundur në fund të vitit të kaluar.

Bricjapi

Do të jetë fundjavë e mrekullueshme po vjen për ju, me një kulm pozitiv të dielën. Hapësirë për marrëdhënie dhe miqësi. Pasioni në horizont, beqarët janë të zënë tani.

Ujori

Beqar apo çift, duhet të optimizoni jetën tuaj. Mos bëni gjithmonë të njëjtat gjëra, përndryshe do të kapeni nga momente rebelimi. Në familje ka nga ata që ju kërkojnë një prani të tepruar.

Peshqit

Ju ende ndiheni pak të lodhur. Dikush do të preferojë të qëndrojë në shtëpi sesa të shkojë në punë ose do të punojë me pak dëshirë. Nëse jeni duke pritur për ndryshime dhe keni frikë se nuk do të vijnë, mos u shqetësoni, gjithçka do të funksionojë

Artikulli paraprakReshje shiu dhe dëbore, moti “kthesë” e papritur pasdite
Artikulli tjetërA është penduar Kiara për puthjen që i dha Luizit? Ja si përgjigjet vetë moderatorja