Banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri diskutuan për tema të ndryshme ditën e sotme.

Në një moment teksa Dea fliste, një koment i Bledi Manes shkaktoi debat mes tyre.

Advertisements

“Fshihu te hunda se je bërë me kokakinë,” i tha Bledi Deas.

“Hë mor ti se kujtova se isha bërë me buzëkuq, ti thua kokainë, çfarë i ke këto komente,” iu kthye Dea.

Advertisements

Fjalët e Bledit duket se nuk i pëlqyen as Oltës e cila e konsideroi “të shëmtuar”.

Artikulli paraprakE papritur! Plas keq sherri mes Luizit dhe Maestros: Nga sot me mua s’ke as mirëmëngjesi
Artikulli tjetërNis dasma në shtëpinë e “BBVA”, Nita dhe Bledi janë nusja dhe dhëndri