Ajo ka qenë Miss Durrësi dhe tani është banorja më e re e “Big Brother VIP”. Ermiona Lekbello është nënë e një vajze 26-vjeçare. E ka ndërtuar jetën e saj mes Italisë dhe USA-ve, prandaj për publikun ajo është një personazh i panjohur.

Advertisements

Pëveç faktit që e injoroi Oltën që në hyrje, Ermiona ka rënë në sy edhe për të qeshurën e saj të çuditshme që na kujton Koçin e Teto Ollgës.

Artikulli paraprak“All Your Lovin” është fshirë nga YouTube/ Semi Jaupaj tregon arsyen dhe “thumbon” këngëtarin
Artikulli tjetërHoroskopi, ja çfarë kanë menduar yjet për ju sot