Hyrja e Bledit në shtëpi ka shkaktuar shumë tension dhe loja thuajse ka marrë rrjedhë tjetër.

Që prej ditës së parë, ai “sulmoi” Luizin, Oltën, Dean, Armaldon, ndërsa tani është kapur me Kristin.

Advertisements

Bledi i tha Kristit se fjalori i tij është shumë i vakët dhe se 17 fjalë di gjithësej. Ai shtoi se Kristi nuk di të lexojë as një menu restoranti.

Kristi nga ana tjetër u shpreh se niveli i debatit të Bledit është shumë i ulët. Ndonëse ai erdhi me idenë për të “sulmuar” banorët, ai po e ul debatin me sulmet e tij, tha Kristi.

Advertisements

Artikulli paraprakEdi Rama telefonon emisionin turk dhe dhuron live 1 MILION EURO për të prekurit nga tërmeti: Në emër të qytetarëve shqiptarë!(Video)
Artikulli tjetërProtesta para Kuvendit, policia merr masa, rreth 1 mijë efektivë në gatishmëri