Big Brother VIP vijon të boshatisë qytetet çdo të martë dhe të shtunë në mbrëmje.

Rrugët e qytetit të Shkodrës janë bosh, edhe pse është fundjavë dhe qytetarët kanë më shumë kohë që të dalin.

Advertisements

Efekti i Big Brother VIP vijon të ketë impakt të madh tek qytetarët, të cilët preferojnë ta kalojnë në shtëpi ose të mblidhen në lokale për të shikuar spektaklin.

Advertisements

Pamjet e mëposhtme janë filmuar në orën 21:15 minuta në rrugët e qytetit të Shkodrës nga fotografi Terenc Pepa.

Advertisements

Artikulli paraprakKush është banori që la dje shtëpinë e Big Brother VIP
Artikulli tjetërKthesë e papritur! Parashikimi i motit për ditën e sotme