Tërmeti i rëndë që goditi Turqinë i ka marrë jetën dhe një tjetër futbollisti. Bëhet fjalë për sulmuesin nga Gana, Kristian Atsu.

Trupi i 31-vjeçarit doli i pajetë nga rrënojat e shtëpisë së tij në Hataj, me lajmin që e ka konfirmuar vetë agjenti i lojtarit.

Advertisements

Përpara disa ditësh u përfol se ish-futbollisti i Çelsit dhe Njukasëllit doli i gjallë nga rrënojat dhe u dërgua në spital,

por lajmin e hodhi poshtë vetë klubi i tij, Hatajspor.

Advertisements

PANORAMASPORT.AL

Advertisements

Artikulli paraprak500 mijë euro ia kapën në Durrës, Elidon Çela e provon nga Vlora, Policia e arreston pasi kishte mbushur furgonin me verë e ilaçe kontrabandë
Artikulli tjetërBandat shqiptare “pushtojnë” Ekuadorin, Hoxha: Shqiptarët kanë arritur në nivele të larta, janë bërë faktor në lidhje me krimin elitar