Një ngjarje në kufijtë e tragjikes sapo ka ndodhur në qendër të Tiranës, në unazë, tek ura e vogël e Tajvanit. Një autobuz urban i linjës së unazës së vogël ka marrë përpara me dhjetëra automjete, nga fuoristrada te makinat e vogla, duke lënë të plagosur me dhjetëra persona.

Aktualisht policia rrugore është në vendngjarje ndërkohë që po pritet ardhja e ambulancave.

Advertisements

Njerëzit janë në rrugë, duke u dhënë ujë të plagosurve dhe duke u përpjekur ti qetësojnë. Ndërkohë në përplasjen karambol janë përfshirë me dhjëtëra makina. Ky aksident ka ndodhur në orën 11.30.

Ngjarja vijon…

Advertisements

Artikulli paraprakCikloni Mesdhetar po afrohet drejt Shqipërisë, çfarë pritet të ndodhë
Artikulli tjetërKejsi lëpin Kristin! (Video)