E rëndë në Lushnjë, 42-vjeçari ‘ther’ me thikë të vëllanë

“Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Lushnjë arrestuan në flagrancë shtetasin D. R., 42 vjeç,

Advertisements

banues në Lushnjë, pasi për motive të dobëta, ka goditur dhe dëmtuar lehtë me mjet prerës, një shtetas(vëllain e tij)”, thuhet në njoftimin e policisë.

Vijon…

Advertisements

Artikulli paraprakShpërthen Anxhela Peristeri, tregon vendimin që ka marrë për banorin e ‘Big Brother Vip’: Jeni kujtuar shumë vonë për Luiz Ejllin (VIDEO)
Artikulli tjetërZbardhen informacionet e fundit nga arrestimi në Emiratet e Bashkuara të atentatorit të Prokurorit Arjan Ndoj: Si ra policia në gjurmët e 39-vjeçarit