Shën Valentini solli mbrëmjen e djeshme në prime emocione të forta dhe shumë dashuri. Ajo që spikati ishte surpriza e Luiz Ejllit për Kiara Titon, një këngë e cila mban titullin ‘Me ty’.

Edhe pse moderatorja nuk i bëri asnjë dhuratë këngëtarit, ajo u sigurua që veshja e saj të kishte diçka që i përkiste të dashurit të zemrës.

Advertisements

E kishit vënë re? Shkronja ‘L’ ishte gdhendur në një anë të fustanit të kuq të Kiarës. Ky detaj nuk u përmend gjatë ‘show-t’ por u vu re në rrjetet sociale dhe u theksua nga vetë krijuesja e fustanit.

Do ja bëj dhuratën jashtë’- i tha Kiara Arbanës, teksa u pyet se çfarë dhurate ka menduar për Luizin.

Advertisements

Nëse dhurata e Kiarës do kalojë atë të Luizit mbetet për t’u parë jashtë!

Advertisements

Artikulli paraprakButrint Imeri habit me veprimin e tij pas surprizës së madhe që Luizi i bëri Kiarës (VIDEO)
Artikulli tjetërBashkëshorti heq dorë përfundimisht nga Olta? Reagon motra e aktores