Ditën e sotme është përfshitë nga flakët një banesë në fshatin Vodicë në Kolonjë.

Dëmet materiale janë të shumta, ndërkohë që fatmirësisht falë ndërhyrjes së zjarrfikëses nuk ka dëme në njerëz.

Advertisements

Sipas informacioneve paraprake bëhet me dije se zjarri ka ardhur për shkak të një problemi në oxhak dhe më pas flakët janë përhapur në gjithë banesën

Artikulli paraprak“Nuk e mora veten për tre ditë”/ Nuk përmbahet Luizi tregon kur e ka humbur vi*gjërinë, befasohen banorët (VIDEO)
Artikulli tjetërProduksionit të BBV i del ‘zbuluar’ skenari, kjo është surpriza e veçantë dhe këngëtarja e njohur që do i bashkohet shtëpisë më të famshme (Foto)