Luiz Ejlli dhe Kiara Tito janë dy prej banorëve më të përfolur të momentit.

Dyshja kanë nisur një romancë dashurie brenda shtëpisë së Big Brother Vip, por shpesh mes tyre ka patur keqkuptime dhe debate.

Advertisements

Teksa banorët flasin për rrugëtimin e tyre brenda shtëpisë dhe strategjitë, Luizi është shprehur që Kiara duhet të heqë dorë prej tij në mënyrë qëtë mos ketë përplasje me banorët e tjerë.

Advertisements

Moderatorja, nga ana tjetër është përgjigjur që kjo nuk ka për të ndodhur kurrë dhe se nuk do të heqë dorë prej tij.

Artikulli paraprakDETAJET/ “Terrorizuan” familjen, çfarë po kërkonte polica dhe FNSH në banesën në Dajç të Lezhës
Artikulli tjetërRama e kalon fundjavën larg politikës, pozon i buzëqeshur krah bashkëshortes dhe djalit në Bogë