Luizi dhe Kiara janë i pari çift që kanë konfirmuar dashurinë e tyre në shtëpinë e ‘Big Brother VIP’.

Teksa Luizi e ka pranuar pa asnjë pendim që Kiara mund të jetë nëna e fëmijëve të tij. Nga ana tjetër moderatorja herë pas here zgjedh të bëjë veprime të çuditshme dhe të bëjë publikun të dyshoj në vërtetësinë e saj.

Advertisements

Një natë më parë teksa është shtrirë ajo e ka paralajmëruar Luizin që të bënte kujdes me duart.

Ndërkohë që në kuadër shakaje Kiara është shprehur që do të dal para publikut si e ndershme dhe e sinqertë.

Advertisements

Pjesë nga biseda:

Kiara: Të lutem mos me duar, okej

Advertisements

Luizi: Jo nuk është okej hiç

Kiara: Rri pra mirë

Luizi: Më flihet

Kiara: Epo ik fli pra se kështu je ti ikën kur nuk ke interes

Kiara: Çke që bën kështu kot, Mos më bëj mua skena këtu në sy të të gjithëve se më xjerr keq, a më kupton.

Se Kiara nuk do të dal keq, do të jetë e ndershme dhe e sinqertë në sy të të gjithëve

Artikulli paraprakElidon Çela nuk ‘zë mend’, kapet sërish me mall kontrabandë! Në Tetor iu gjetën 500 mijë € të fshehura në autobus
Artikulli tjetërDyfishimi i çmimit të patentës, reagon Blendi Gonxhja