Dita e sotme nisi me ngacmime mes Luizit dhe Kiarës, kjo pasi Luizi bëri një ironi me të.

Në fakt, ai po fliste me shaka, por Kiara e mori si ironi dhe i tha atij që nëse ajo situatë do të ndodhte jashtë shtëpisë, ajo nuk do ja hapte më telefonin.

Advertisements

Ndonëse mbrëmja e kaluar ishte magjike për çiftin, pasi Luizi e surprizoi Kiarën me këngën që kishte bërë për të, hatërmbetjet nga ana e tyre nuk munguan sot.

Raporti i tyre herë është i ngrohtë, e herë të tjera bëhet i ndërlikuar. Dhe kjo, për shkak të ngacimeve të vogla, që Kiara nuk i “toleron”.

Advertisements

Artikulli paraprakFrika nga tërmetet, zbardhet vendimi më i fundit nga IGJEUM! Çfarë po ndodh?
Artikulli tjetërNdodh në autostradën Tiranë-Durrës/ Ambulanca me sirenat ndezur, qytetari me makinë s’i hap rrugën (VIDEO)