Një nominim i papritur ka tronditur mbrëmjne e djeshme shtëpinë më të njohur të Big Brother VIP, teksa e drejta e zgjedhjes iu la Deas në dorë.

Ishtë ajo që vendosi se do të çonte në nominim Efin, Kiarën dhe Luizin, teksa shtëpinë e ka lënë Efi.

Advertisements

Ky largim ka sjellë reagimin e menjëhershëm të Luizin, ku gjatë spektakliti nisi ti thoshtë fjalë si: do të të zhgarravis, do të të shkatërroj etj.

Por ajo që sot është bërë virale në rrjet është takimi i Efit dhe Luizit dhe fjalët që ky i fundit i tha në vesh.

Advertisements

Teksa po e përqafonte për tu larguar Luizi i ka thënë Efit se do t’ja merrte hakun për këtë që i bënë.

“Do ta marr hakun”- dëgjohet t’i thotë Luizi Efit ndërkohë që kjo e fundit del nga shtëpia.

Advertisements

Artikulli paraprakTërmet i fortë 6.1 ballë godet këtë vend
Artikulli tjetërShqiptari “hero” në Greqi, shpëton fëmijën 1-vjeç që ishte bllokuar në banesë nga flakët