Mbrëmjen e djeshme Vëllai i Madh organizoi një mbrëmje dedikuar vetëm vajzave. Këto të fundit duhej të visheshin elegante dhe do të kishin në dispozicion pije dhe muzikë.

Por jo vetëm kaq, pasi ata do të bënin edhe një lojë me pyetje dhe dënime. Nga ana tjetër, djemtë do ishin në shërbimin e tyre.

Advertisements

Pasi kjo festë e vajzave ka mbaruar, duket se edhe djemtë kanë nisur që t’i bëjnë pyetje pikante njëri-tjetrit.

Në një moment, Luizi ka pyetur Armaldon: “Nëse Vëllai i Madh do të jepte një provë, duke të thënë je automatikisht finalist në qoftë se ti puthesh me një nga banorët për dy minuta pa ndërpreje, jo buzë më buzë por puthje siç e dinë të gjithë, do e bëje. E zëmë se vajza është dakord. Një vajzë që fut produksioni. Me zarfin e bardhë që thuhet je në fiane”.

Advertisements

Maestro u mendua para se të jepte përgjigjen, por si përfundim u shpreh se do pranonte të jepte puthjen.

“Pyetja ka dy kuptime. Nëse unë marr dënimin i bie të hidhen në pishinë? Ti di fo? Unë do puthem”, u përgjigj pastaj Armaldo.

Advertisements

Artikulli paraprakPërmbysja e autobusit shqiptar në Kroaci/ Zbardhen detaje të reja, një grua në gjendje të rëndë, ja emrat e pasagjerëve
Artikulli tjetër“Neda a ke ndonjë motër ti?”, përplasje e ashpër në “Për’puthen”, Bora Zemani përzë një prej konkurrentëve(Video)