Luizi dhe Kiara pas zyrtarizmit të lidhjes së tyre brenda shtëpisë së Big Brother VIP, kanë nisur të bëjnë planet për jetën e tyre jashtë shtëpisë.

Megjithatë duket se ajo që i pret jashtë nuk është shumë e mirë, të paktën sipas Kiarës. Teksa kanë qenë duke folur të dy, moderatorja i ka thënë Luizit se ai do mërzitet kur të dalë jashtë.

Advertisements

Luizi e ka pyetur për arsyen se përse do mërzitet, megjithatë, ajo i ka thënë se nuk flet dot më shumë, ndërsa i tha se nuk do mërzitet për diçka që do bëjë Kiara por për diçka tjetër, të cilën ajo nuk e ka në dorë.

VIDEON MUND TA SHIKONI KETU

Advertisements

Artikulli paraprakE RËNDË/ Gjeli sulmon burrin, 63 vjeçari pëson arrest kardiak dhe vdes
Artikulli tjetërTërmeti në Turqi, betoni i ndërtesave të shembura thyhet me duar