Tensionet vijojnë të shtohen në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, pas një nominimi që bëri Dea e cila kishte fituar provën e javës.

Po ashtu debatet brenda shtëpisë së Big Brother u shtuan pas klipeve që u treguan për atë çfarë bënë banorët gjatë dasmës mes Luizit dhe Kiarës.

Advertisements

Dea dhe Amosi nuk morën pjesën në dasmën e tyre, duke i injoruar dhe komentuar nga larg.

Kjo ka nevrikosur Luizin i cili iu drejtua të dyve: “Mbajeni mend, do ju zhgarravis, për zhelesh do ju nxjerr të dyve nga shtëpia, që të dyve”.

Advertisements

Artikulli paraprakZhdukja e Ervis Martinaj/“Kundërshtarët i dërguan mesazh që të vrasim në derë të shtëpisë”, Klodiana Lala zbardh detaje tronditëse: Jeton Lami është…
Artikulli tjetërVendi zbardhet nga dëbora, policia thirrje shoferëve: Shmangni lëvizjet gjatë natës