Në rrjetet sociale ka nisur të qarkullojë videoja e aksidentit të autobusit,

ku u përfshinë edhe 9 makina të tjera.

Advertisements

Në pamje shihet qartë dinamika e aksidentit, ku mbetën të plagosur 8 persona.

Artikulli paraprakPasagjeri rrëfen tmerrin e përjetuar dhe zbulon çfarë ndodhi me shoferin e autobusit: Iu përplas koka në timon dhe…
Artikulli tjetërÇfarë i ndodhi Luizit? Situata që u mbajt jashtë kamerave, mjekët shkojnë me urgjencë në shtëpinë e “BBV”