Deklarata e Alfred Cakos: Nuk është Luizi ai që e fiton Big Brother VIP Albania, ja kush e merr sipas tij

Konspiracionisti Alfred Cako ka deklaruar se fituesi i Big Brother VIP Albania tha se Bledi Mane do të fitojë këtë Big Brother pasi ka hyrë me një princip në jetë, do ti kundërvihet banorit Luiz Ejlli dhe se sipas tij do ta mposht.

Advertisements

Reagimi i plotë:

Advertisements

I uroj mikut tim Bledi Manes suksese dhe fitore ne Finale te BBVA.

Ashtu sic ka princip ne jetë, do ti kundervihet Luizit dhe do ta mposhte pa asnje dyshim, me ka premtuar se te gjitha parat e finales do ti dergoj per bamiresi .!

Rrethi Katror do te vazhdoj me mua dhe Milaimin.

Dmth tashi do te perballem me nje Sor osian me pak.