Olta është acaruar nga një veprim i Diolës. Gjatë kohës që ata po hanin sipas Oltës Diola i kishtë zënë vendin.

“I bie që ti të shkosh në banjo dhe unë të të heq pjatën tënde dhe të ulem. gjithsesi vazhdo. Ska rëndesi fare. E ka bërë disa herë,” u shpreh Olta duke u shprehur shumë e acaruar nga situata.

Advertisements

Ndërkohë që Diola u shpreh se nuk e ruan atë sa herë shkon dhe del nga banjoja.

Në lidhje me situatën reagoi edhe Nita e cila i tha Oltës se ka vende të tjera bosh dhe se në karrige nuk shkruhej emri i saj.

Advertisements

Si gjithmonë Luizi nuk mund të qëndronte jashtë temës.

“Robi duhet të luftosh për të ruajtur kyet e venit,” u shpreh Luizi.

Advertisements

Artikulli paraprakMot i ngrohtë në vend, mbizotërojnë orët me diell, ç’ndodh me temperaturat
Artikulli tjetërA e do ende bashkimin e Kosovës me Shqipërinë? Ja si përgjigjet kryeministri Kurti