Debatojnë sërish Kiara me Luizin: Unë të afrohem, ti më largon (VIDEO)

Gjatë mbrëmjes së djeshme duket se Kiara Tito është mërzitur me Luiz Ejllin. Kur ai e pyeti se çfarë ka, moderatorja nuk i tha se ça e kishte mërzitur.

Advertisements

Nga ana tjetër, këngëtari i njohur i thotë se ‘ai i afrohet dhe ajo e largon’.

Advertisements

Pjesë nga biseda:

Luizi: Ça ke?

Kiara: Ça mund të kem, më thuaj

Luizi: U trashe? Unë të afrohem ti më largon

Kiara: Jo o Luiz jo