Mëngjesi i sotëm nuk ka qenë aspak i qetë për banorët e shtëpisë së Big Brother VIP.

Ata janë përfshirë në debate të forta, veçanërisht Luizi me Maestron dhe Oltën.

Advertisements

Madje gjërat kanë agravuar sa ata kanë debatuar me tone të larta.

Kjo ka bërë që Kiara të ndërhyjë duke u përpjekur të qetësojë Luizin.

Advertisements

Në një moment ajo i është afruar duke e kapur nga krahu, por Luiz në nerva e sipër, i është larguar duke i bërtitur që ta linte rehat.

“Ik moj më lër rehat” i është kthyer Luizi, partneres së tij.

Advertisements

Artikulli paraprakI fundit! Bordi i Transparencës ul çmimin e karburanteve, ja sa do shitet nafta dhe benzina
Artikulli tjetërUrdhëroi vrasjen e Santiago Malkos, SPAK bën lëvizjen urgjente ndaj Leonard Dukës