Mbrëmjen e djeshme Dea Mishel ka nxjerrë në televotim Kiarën, Luizin dhe Efin ku kjo e fundit është eleminuar.

Kaq ka mjaftuar që thuajse i gjithë opinioni publik të shpërthejnë kundër Dea Mishel.

Advertisements

E duke ju druajtur një rënie të Instagramit si Kejvina që humbi 5000 followers pas shpullës së Luizit, njerëzit që mbajnë faqen e Deas kanë vendosur të blejnë disa followers në mënyrë që mos kuptohet.

Advertisements

Mbrëmë Dea ishte me 127 mijë ndjekës, nd?rkohë që pas pak orësh pas spktaklit shkoi 126 dhe sot është me 134 k.

E nëse bën një kontroll në listën e followersave sheh shumë profile fake.

Advertisements

Artikulli paraprakTronditet vendi! Një person gjendet i pajetë anës rrugës, detajet e para
Artikulli tjetër“Këta do shohin spektakël tani”/ ‘Shpërthen’ Luizi pas daljes së Efit dhe paralajmëron banorët: Do i them Kiarës zëre se s’jemi bashkë…