Bledi Mane ishte së fundmi i ftuar në “Wake Up” ku mes të tjerash u pyet për dashurinë mes Luizit dhe Kiarës. Sipas tij, dashuria e tyre po zbehet dita-ditës.

“Më besoni, një nga arsyet pse dola ishte që të lija Kiarën, sepse “larg syrit, larg zemrës”. Luizi është i paparishikueshëm, ndoshta një lojtare tjetër do ta joshte. Dalja e Kiarës do t’i zbehte ndjenjat. Ajo dashuri sa vjen dhe zbehet”, u shpreh Bledi.

Advertisements

Kujtojmë se gazetari zgjodhi të vetëlargohej nga shtëpia e famshme kur ishte në nominim me Kiarën dhe Luizin.

Artikulli paraprakAktori shumë i njohur shqiptar e konfirmon dhe zbulon arsyen pse po lë Australinë për ‘Big Brother Vip’
Artikulli tjetër“Rama paguan darkat që kushtojnë sa rroga e 7-8 muajve”, Berisha: Sot monizmi bazohet te krimi dhe droga