Luizi dhe Kiara patën një debat mëngjesin e sotëm. Luizi i kërkoj asaj të ngrihej, pasi donte të merrte jorganin që Kiara kishte zënë me trup.

Kiara u acarua dhe i tha Luizit që pse e zgjoi nga gjumi. Ky i fundit u shpreh se edhe ai ka nevojë të flejë gjumë si të gjithë të tjerët, ndaj dhe i kërkoi asaj të ngrihej.

Advertisements

Kërkesa e Luizit e mërziti Kiarën. Ajo shkoi në dhomën e gjumit aty ku ishte Luizi dhe i kërkoi llogari atij për veprim që bëri.

Advertisements

Artikulli paraprakGazetarja raporton tradhtinë e dyfishtë/ Gruaja kap bashkëshortin e 30 viteve martesë me shoqen e ngushtë
Artikulli tjetërHodhi në përrua shokun e pajetë/ Zbardhet e shkuara e errët e 47-vjeçarit në Tiranë: Si përndoqi vajzën 20 vite më të re