Gjërat së fundmi nuk po shkojnë dhe aq mirë mes Kiarës dhe Luizit.

Vetëm së fundmi këngëtari është acaruar me partneren e tij.

Advertisements

Ai i ka kërkuar që të mos e ndërpresë ndërkohë që ai bisedon apo përfshihet në çështje të ndryshme brenda shtëpisë.

Kjo nuk është pritur mirë nga Kiara.

Advertisements

Luizi: Mos ndërhyj më kur jam duke folur. Qoftë për idetë që kam, qoftë sa zgjat. Më lër të flas. Kaq.

Advertisements

Kiara: Okay, mirupafshim.

Artikulli paraprakMësojeni tani! Ja çfarë ndodh me organizmin tuaj nëse pini më shumë se dy kafe në ditë
Artikulli tjetër“Kini kujdes në dashuri”, parashikimi i yjeve për 12 shenjat e Zodiakut