Armaldo dhe Luizi janë dyshja më me humor në shtëpinë e Big Brother Vip. Sa herë që ata bëhen bashkë, ndodhin situata komike në shtëpi, megjithëse ndonjëherë nuk mungojnë edhe debatet e forta.

Sot ndërsa Luizi po kërkonte t’i demonstronte Armaldos se si ai puth, me shaka e ka qëlluar në qafë maestron dhe është larguar me pak vrap.

Advertisements

Armaldo e priti duke qeshur gjithë ketë skenë, ashtu siç reagon në shumicën e rasteve shakatë e këngëtarit. Se u mërzit a jo do ta shohim në vijim nëse do ta komentojë me banorët e tjerë.

Advertisements

Artikulli paraprakÇifti drejt ndarjes? Luizi i merr varësen me kryq Kiarës: Ti nuk i mban ndonjëherë premtimet
Artikulli tjetërI FUNDIT/ Gjendet i pajetë një person, detajet e para