Tea është lënduar ditën e sotme. Ajo ka shkuar në lavenderi pa e ditur se dyshemeja sapo ishte larë dhe ka rrëshkituar.

Banorët e dëgjuan menjëherë Tean, e cila bërtiti pasi rrëshkiti dhe shkuan ta ndihmonin. Kiara, Efi, Valbona dhe Xhoni ishin të parët që iu gjendën pranë.

Advertisements

Ata e ndihmuan të shtrihej në krevat dhe Tea tregoi se është lënduar në ije dhe tek bërryli.

Advertisements

Artikulli paraprakMinistria e Financave del me njoftimin e rëndësishëm, ja çfarë do të ndodhi me inflacionin gjatë vitit 2023
Artikulli tjetërA ju jep vërtet kafeja energji? Ja si qëndron e vërteta