Romanca mes Kiarës dhe Luizit duket tashmë e konsoliduar dhe pas puthjes së parë të dhënë gjatë dasmës së zhvilluar në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, dyshja rrallë shihet larg njëri tjetrit.

Puthjet e tyre nuk mungojnë dhe po ashtu edhe batutat e Luizit.

Advertisements

“O Bona, më ka thënë Kiara mos ta puth më në sy teje dhe të Maestros se i vjen zorr nga ju,” tha Luizi.

“Ou, ashtu?,” përgjigjet Valbona e cila çohet nga tavolina dhe i thotë Armaldos që të largohen dhe ta lënë çiftin në intimitetin e tyre.

Advertisements

Por në këtë moment Luizi ndërhyn me shaka: “Jo, jo s’ka gjë, se e kam puthur boll, ka filluar të më mërzitet”.

Kiara reagon: “Ou, e po ik pra mos më puth më, mos m’u afro”

Advertisements

Artikulli paraprakRezultonte i humbur nga dita e djeshme, gjendet një person! Detajet nga policia (EMRI)
Artikulli tjetërPamje rrënqethëse! Tërmeti i dytë godet gjatë transmetimit direkt, gazetarët vrapojnë për jetën e tyre