Një ditë pasi festoi ‘Shën Valentinin’, reperi dhe ish-banori i ‘Big Brother VIP Kosova’, Getinjo ka përfunduar në spital.

Ai publikoi një ditë më parë në ‘instastory’ një foto që tregonte se ishte sëmurë. Në foto, shihej se Geti ishte i shtrirë në shtratin e spitalit duke marrë serum.

Advertisements

“1 grip i keq ish tu u sill, po të lodhke tepër”, ka shkruar ai.

Kjo luhatje në shëndet, vjen pas festës së të dashuruave, të cilën e festoi krah Vivien, vajzës me të cilën u njoh brenda ‘Big Brother VIP Kosova’.

Advertisements

Artikulli paraprakKa ende jetë nën rrënoja në Turqi, ekipet e shpëtimit nxjerrin të gjallë 12 vjeçarin 260 orë pas tërmetit
Artikulli tjetër“Ç’është kjo ftesë moj, ça janë këto emisione”/ Ju kujtohet intervista ku Mimoza Ahmeti “flliqi” live motrën e Olta Gixharit?(Video)