Efi pjesë e videoklipit të Mozzik. Krejt papritur ata janë shfaqur sot në mediat sociale krah njëri-tjetrit.

Mozzik ka bërë me dije se Efi do jetë në klipin e këngës së tij të re me titull “Fatkeqësi” që do publikohet më 2 mars.

Advertisements

Efi Dhedhes ka qenë një nga konkurrentet më të komentuara dhe më të dashura në “Big Brother Vip.

Advertisements

Artikulli paraprakOlta “kokë më kokë” në nominim me Luizin? Aktorja thyen rregullat, paralajmëron Armaldon: Do të të shkatërroj….
Artikulli tjetërU deh përpara se të vriste veten/ Detaje nga ngjarja në Korçë ku 61-vjeçari u gjet i pajetë