Loja me pyetje e caktuar nga “Big Brother” u shoqërua me debate të shumta.

Përplasje pati mes Teas dhe Armaldos, pasi ky i fundit nuk e dinte përgjigjen e pyetjes, se cili autor i famshëm shqiptar ndërroi jetë në moshën 27-vjeçare nga tuberkulozi.

Advertisements

Pas Teas dhe Armaldos, debat pati edhe mes Oltën dhe Efit, pasi kjo e fundit nuk dinte se çfarë është gadishulli.

Efi pyeti banorët, por Olta qeshi me tallje, çka shkaktoi irritim te Efi. Ajo tha se për shkak se ka jetuar në Greqi për shumë vite, nuk i dinë mirë disa terma.

Advertisements

Artikulli paraprakEfi si rrallëherë rrëfehet për partnerin e saj, tregon anën e brishtë të saj në “BBV”: Më nxjerr më të…
Artikulli tjetërShqiptarët “pushtojnë” festivalin e Sanremos, zbulohet emri i një tjetër muzikanti (Foto)