Largimi i Efit nga Big Brother ka ngjallur mjaft polemika në rrjet. Por, ky largim nxorri gjithashtu në pah se Big Brother VIP po e mban peng aktorja Olta Gixhari.

Me t’u nxjerrë në nominim nga Deamishel Luizi, Kiara dhe Efi, u kuptua se ishte pikërisht kjo e fundit që do të dilte.

Advertisements

Thashethemet ishin se Olta Gixhari i kishte vendosur kusht produksionit që të nxirrnin Efin, ose do largohej ajo.

Dhe vetë Luizi e konfirmoi këtë gjë. Në videon virale që qarkullon në rrjet, ai i thotë Efit se e ka dëgjuar fjalë për fjalë Oltën në dhomën e rrëfimit.

Advertisements

Në momentin kur po diskutoheshin nominimet nga ana e Deas, Olta u shpreh e bindur se ishte Efi.

“Duhet të jetë patjetër se kështu i ke dhënë urdhërat ti”, u shpreh Luizi.

Advertisements

Artikulli paraprak‘Shuhet’ qyteti në Turqi, shihen vetëm rrënoja kudo
Artikulli tjetërKush është shkencëtari që parashikoi në mënyrë të frikshme para tre ditësh tërmetin në Turqi, rajonin ku do godiste dhe magnitudën