“Ça do më bëni ju mua mo?”/ Kjo nuk pritej, Kristi bëhet “palë” me Luizin dhe fillon sherrin me Oltën: Ça femre je ti?

Olta dhe Kristi kanë debatur sot me njëri-tjetrin gjatë qëndrimit në ‘burgun’ e Big Brother. Olta akuzoi Kristin dhe Luizin se janë tallur me të duke e kritikuar për mënyrën si sillen me një femër.

Advertisements

Olta: Tallet Luizi me mua, tallesh dhe ti, pse kjo është mënyra më e mirë për tu sjell me një femër?! Një femër me 3 burra këtu.

Advertisements

Kristi: Ti nuk profilohesh fare si femër këtu. Ti po bën muhabet si burrë këtu tërë kohës. Ça femre je ti?

Olta: Ti po vë në pikëpyetje feminilitetin tim? Hahaha sa qesharake!

Kristi: Ti e ke thënë dhe vetë: Në këtë shtëpi bëhem burrë.

Olta: Po, po jam më shumë burrneshë se ju në ca gjëra. Ju jeni frikacakë.

Kristi: Ti e di që nuk të bëjmë dot gjë këtu.

Olta: Ça do më bëni ju mua mo?

Kristi: Fillove ti manipulimet tani.

Olta: Ça do më bëni më shumë ju mua sesa bëtë dje duke u tallur. Kështu trajtohet një femër?

Kristi: Të kam thënë 100 herë mos bëj luftë si burrë. Bëje luftën si femër. Je elegante, e ke mundësinë, mos bëj si burrë.