Ofendimet dhe kërcënimet që kanë bërë banorët VIP në shtëpinë e Big Brother janë bërë shkak që të zbresë shifra e çmimit të madh nga 100 mijë euro në 52 mijë euro.

Kjo u bë me dije ditën e sotme në një sfidë të dhënë nga produksioni i Big Brother VIP, ku ju komunikua ulja e çmimit të madh.

Advertisements

Për të rikuperuar çmimin e madh produksioni ka organizuar një lojë ku vlera arrin 10 mijë euro nëse banorët do e fitojnë.

Artikulli paraprakTronditet vendi/ Gjendet trupi i pajetë 24-vjeçarit, detajet e para (EMRI)
Artikulli tjetërE zbulon Instituti Gjeologjik, nuk do ta besoni deri ku u ndje tërmeti i fuqishëm që goditi Turqinë