Deputetja e Partisë së Lirisë Monika Kryemadhi gjithmonë tërheq vëmendjen për sportivitetin e saj që e karakterizon.

 Këtë herë gjatë një seance parlamentare, kamerat e Parlamentit kanë kapur Monikën duke qendruar në Instagram. Sigurisht që kuriozitet ka qenë i madh çfarë ka qenë duke parë.

Advertisements

Deputetja ka qenë duke parë disa meme të gazetarit Andi Vrapi, i cili është mjaft aktiv dhe ka rrëmbyer zemrat e të gjithëve ne me memet që krijon, kryesisht për Big Brother VIP.

Artikulli paraprakTeknologjia gati për të “disiplinuar” transportin rrugor, vjen paralajmërimi i fortë për shoferët
Artikulli tjetërNdoka krahason Ramën me Luizin: Do ta martojmë një javë rrjesht