Vëllai i Madh informoi banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri se përgjatë ditës do të futen disa personazhe, por se konkurrentët nuk duhet të reagojnë.

Arritja me sukses e kësaj prove do bënte që çmimit final do i shtohej 10 mijë euro.

Advertisements

Më parë u fut fituesi i BBVip 1, Ilir Shaqiri, dhe me hyrjen e tij, banorët e thyen rregullin direkt duke e takuar të gjithë Ilirin, e askush nuk respektoi rregullin e mosreagimit.

Më pas Vëllai i Madh futi brenda shtëpisë një qen golden retriever që ishte i Oltës. Kur Luizi po e përkëdhelte duket se qeni u bezdis duke iu sulur dhe lehur por pa rrezik, pasi qeni ishte duke luajtur.

Advertisements

Luizi u tremb duke vrapuar.

VIDEON MUND TA SHIKONI KETU

Advertisements

VIDEO

Artikulli paraprakE frikshme! Ekipi shqiptar i shpëton tërmetit të tmerrshëm në Turqi: Vetëm hoteli ynë mbeti në këmbë…
Artikulli tjetër“Nuk u kontrollova dot”/ Ilir Shaqiri fut në sherr banorët, çfarë ndodhi mes Luizit dhe Oltës