Kreu i PD, Sali Berisha ka akuzuar kryeministrin Edi Rama dhe Prokurorinë e Posacme, SPAK se kanë marrë “në mbrojtje të plotë Arben Tigrin”.

Berisha gjatë një bashkëbisedimi me ndjekësit u pyet nga një qytetar përse opozita nuk po flet më për ish zv kryeministrin Arben Ahmetaj.

Advertisements

Sali Berisha: Për Arben Tigrin, Sali Berisha dhe opozita ka folur më shumë se për çdokënd tjetër.

Por Arben Tigri është nën mbrojtjen e plotë të SKAP-it dhe Edi Ramës.

Advertisements

Sepse një qime floku po i lëvizi atij, bie Edi Rama dhe vetë SPAK-u që është i përvëluar nga paratë e inceneratorëve.

Sali Berisha dhe opozita nuk do kursejë asnjë njeri në këtë përpjekje.

Advertisements

Artikulli paraprakDëshmia zbardh detajet tronditëse/ “Kam vendosur të bashkëpunoj. Në të gjithë shtëpitë e tjera të Aldës ka shuma të mëdha parash”, Rozeta Dobi ‘fundosi’ ish-këshilltaren e Ramës, ja kërkesa që bëri ajo për prokurorinë: Më sillni…
Artikulli tjetërBanorët informohen nga produksioni? Eni Tare reagon pas videos virale ku zbuloi se brenda ‘Big Brother Vip’ ka televizor (Video)