Në ambientet e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova do të jetë një telefon. Ky vendim u bë i ditur mbrëmjen e sotme në prime.

Zilja do të bjerë në kohë të pacaktuar dhe banorët duhet të vrapojnë që të përgjigjen.

Advertisements

Ato nuk e dinë çfarë telefonatash do të marrin dhe kujt do t’i drejtohen.

Telefonatat do të kenë lajme të mira, por edhe jo.

Advertisements

Artikulli paraprakE pabesueshme/ Burri fatlum fiton dy herë radhazi llotarinë dhe grumbullon një çmim marramendës
Artikulli tjetërMedia greke jehonë ‘Big Brother Vip Albania’ shënjestrojnë produksionin: Nuk ndodh askund kjo gjë!