Disa javë më parë është bërë virale në rrjetet sociale si Eni Tare, banor i Big Brother VIP, tha se e dinte sa ishte ora, sepse kishte parë në televizor brenda Big Brother, një program të Top Channel.

Në atë moment, Kejvina Kthella i tërhoqi vëmendjen dhe ia bëri me shenjë të mos fliste.

Advertisements

Menjëherë nisën aludimet nga fansat, se në të vërtetë banorët brenda shtëpisë janë të informuar për ate që ndodh jasht.

Por si qëndron e vërteta? Eni Tare, ka folur në emisionin ‘Glamour Zone’.

Advertisements

Ai tha: ‘Në një nga televizorët brenda shtëpisë së Big Brother, për një moment pash të gjithë banorët.

Dhe bëra lidhjen se cili program që mund transmetohej dhe kuptova sa ishte ora. Por ka qenë një problem teknik. Ne, nuk na kanë informuar për asgjë që ka ndodhur jashtë.’

Advertisements

Artikulli paraprakBerisha: Arben Tigri është nën mbrojtjen e plotë të Edi Ramës, një qime floku po i lëvizi atij, bie…
Artikulli tjetërA mundet populli ta kapë Ramën e ta burgosë vetë? Berisha flet për skenarin e protestave që nisin më 11 shkurt dhe çfarë do të sjellin