Më shumë se 60 ditë po bëjnë banorët brenda ‘Big Brother VIP Albania’. Duke bashkëjetuar çdo ditë e duke kaluar situata të ndryshme ata bëhen si familje.

Kështu konstatoi Olta dhe Maestro teksa ishin duke biseduar në dhomën e gjumit.

Advertisements

Armaldo u shpreh se nuk ndihet aq i lirshëm me banorët e rinj, sikur ndihet me ‘bërthamën’ apo ata që janë bërë pjesë e ‘BBV’ që prej ditës së parë.

Edhe Olta ishte e të njëjtit mendim, madje përmendi Luizin duke shtuar se pavarësisht konkurencës në lojë ka krijuar afeksion për të.

Advertisements

“Luizin e kam kundërshtar në lojë por jam afeksionuar, nuk e mohoj se nuk jam kafshë”

Nuk dihet nëse edhe Luizi ka të njëjtin mendim!

Advertisements

Artikulli paraprakLëkundje tërmeti në një tjetër shtet, banorët reagojnë të frikësuar: Shtëpitë dhe muret u drodhën
Artikulli tjetër‘Shkoi me të në Durrës’, ja çfarë deklaronte nëna e 22-vjeçares nga Kenia për marrëdhënien e saj me shoferin e kazinosë në Tiranë: Ai u fut menjëherë në dhomën e saj…