Mbrëmjen e djeshme, u regjistrua një aksident i trefishtë në “Vasil Shanto”.

Teksa qytetarët raportuan për mediat, një i ri ka mbetur i plagosur. Autori i aksidentit u arratis mbrëmë nga vendi i ngjarjes, por ‘zhdukja’ e tij ka marrë fund sot.

Advertisements

Shtetasi A. Q., 24 vjeç, banues në Has, Kukës, u arrestua sot, pasi mbrëmë pasi duke drejtuar automjetin, te “Komuna e Parisit”, përplasi 3 automjete të tjera.

– A. Q., 24 vjeç, banues në Has, Kukës, pasi duke drejtuar automjetin, te “Komuna e Parisit”, ka goditur 3 automjete të tjera.

Advertisements

Si pasojë e aksidentit kanë mbetur të dëmtuar 3 drejtuesit e automjeteve dhe një pasagjere, të cilët ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Artikulli paraprakOlta Gixhari nxjerr zbuluar produksionin e “BBVA”, çfarë donte të thoshte banorja në komunikimin me kode (Video)
Artikulli tjetërMarrëdhënia mes Kristit dhe Kejsit, Sabiani bën deklaratën e papritur: Unë zorraxhinj s’dua në shtëpi