Disa shqiptarë që ishin në autobusin e përplasur në Kroaci janë identifikuar. Mësohet se në autobus ndodheshin gjithsej 10 persona, por një 41-vjeçar fatkeqësisht humbi jetën.

Advertisements

Në spital ndodhet të plagosurit, siç shihen dhe nga fotoja e mësipërme. Deri më tani janë identifikuar tre persona, shoferi 58-vjeçar me emrin Adem Rexha si dhe dy pasagjerë me emrat Armand Shaba dhe Ylli Muça.

Advertisements

Artikulli paraprak‘S’mund të dalë një çapaçul që nuk di pse është futur aty dhe të luajë’/ Sabiani reagon prerë për lidhjen mes Keisit dhe Kristit
Artikulli tjetërAksident i frikshëm në vend! Shoferi humb kontrollin e mjetit dhe përfundon mbi trafikndarëse (VIDEO)