Një aksident i rëndë është regjistruar në Durrës. Një 66-vjeçar duke drejtuar motomjetin, ka humbur kontrollin dhe për pasojë, motomjeti ka dalë nga rruga.

Si pasojë, 66-vjeçari ka humbur jetën.

Advertisements

“Rreth orës 09:00, në fshatin Jubë, Durrës, shtetasi Q. T., 66 vjeç, duke drejtuar motomjetin, ka humbur kontrollin dhe për pasojë,

motomjeti ka dalë nga rruga. Nga ky aksident, 66-vjeçari ka humbur jetën”-njofton policia.

Advertisements

Grupi hetimor vijon punën për përcaktimin e shkakut të aksidentit.

Artikulli paraprakThellohet tragjedia për familjen nga Vora, babain ia vrau gjyshi dhe nëna ndodhet në burg, aksidentohet për vdekje djali i Kudret Saliajt. Ishte duke udhëtuar me…
Artikulli tjetërBizneseve u largohen punëtorët nga Bangladeshi, kërkojnë ndërhyrjen e shtetit për hartimin e një plani kombëtar