Ditën e sotme, në aksin rrugor “Librazhd-Qafë Thanë”, një qytetar me inicialet A. S 59 vjeç ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka dalë nga rruga.

Ai ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Advertisements

Priten informacione të mëtejshme.

Njoftimi i Policisë:

Advertisements

Elbasan/Informacion paraprak

Rreth orës 12:00, në aksin rrugor “Librazhd-Qafë Thanë”, në fshatin Pishkash, shtetasi A. S., 59 vjeç, banues në Elbasan, duke drejtuar automjetin (kamion), ka humbur kontrollin dhe për pasojë automjeti ka dalë nga rruga.

Advertisements

Nga ky aksident është dëmtuar 59-vjeçari i cili ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve.

Grupit hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të këtij aksidenti.

Artikulli paraprakÇfarë i ndodhi Luizit? Situata që u mbajt jashtë kamerave, mjekët shkojnë me urgjencë në shtëpinë e “BBV”
Artikulli tjetërOlta tregon vendin më të ‘çmendur’ ku ka kryer marrëdhënie, banorët mbesin ‘të shtangur’