Një aksident masiv ka ndodhur mbrëmjen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës, në afërsi të Maminasit.

Bëhet me dije se në aksident janë përfshirë katër automjete, ndërsa nuk raportohet për të plagosur, por vetëm dëme të konsiderueshme materiale.

Advertisements

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

I

Advertisements

Artikulli paraprakVrasja e babë e bir në Elbasan/ SPAK fundos të akuzuarit, ja sa vite burg kërkon për Ardian dhe Florenc Çapjan
Artikulli tjetërS’ka më të “paprekshëm”! Luizi dhe Olta u heqin imunitetin banorëve të rinj, ja çfarë ndodhi (VIDEO)