Një aksident është raportuar në Tiranë. Dy automjeteve janë përplasur me njëra-tjetrën.

Për pasojë janë raportuar dëme materiale. Ndërkohë policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po kryejnë hetimi për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

Advertisements

Fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar.

Advertisements

Artikulli paraprakNuk gjen qetësi Turqia, një tjetër tërmet i fuqishëm godet vendin! Ja sa ishte magnituda
Artikulli tjetërDigjet banori i Big Brother, niset me urgjencë në spital (VIDEO)